Masz jedyną szansę, by zobaczyć Grzegorza Wilka na żywo w Lublinie! Artysta przygotował specjalny repertuar z okazji Dnia Kobiet!

Już 6 marca do Lublina przyjedzie Grzegorz Wilk. Jest to związane z jego specjalnym koncertem, który został przygotowany z okazji Dnia Kobiet. Grzegorz Wilk to znany polski aktor, piosenkarz, kompozytor i autor tekstów piosenek.

Zaczęło sie od telewizji

Artysta Grzegorz Wilk swoją karierę rozpoczął od telewizji. Na przestrzeni lat pojawiał się w najpopularniejszych programach muzycznych, które dostępne były w telewizji. Występował w programie „Szansa na Sukces” czy w „Jaka to melodia?”. Udało mu się też w 2002 roku zdobyć prestiżowe Grand Prix na Festiwalu Piosenki Greckiej w Zgorzelców. Współpracował też, jako solista, z samym Piotrem Rubikiem.
Z okazji Dnia Kobiet Grzegorz Wilk będzie miał okazję do wystąpienia teraz w Lublinie. Jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które będzie muzyczną podróżą śladem dawnych, znanych artystów, będzie miało miejsce już 6 marca o godzinie 19:00. Koncert odbędzie się w Teatrze Muzycznym w Lublinie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *