Doszło do włamania do sklepu Żabka w Lublinie

Sprawca co prawda zdołał zbiec z miejsca przestępstwa wraz z łupami, został jednak chwilę później zatrzymany przez policjantów.

Jak się okazało, to nie pierwsze tego typu zdarzenie na koncie 24-letniego złodzieja. Całość wydarzyła się w nocy z poniedziałku na wtorek. Policja została powiadomiona o włamaniu do sklepu mieszczącego się na ulicy Szewskiej. Około godziny 3 złodziej wszedł do środka, wybijając uprzednio szybkę. Do akcji oddelegowana kryminalnych z I komisariatu. Jednakże nie zdążyli pojawić się na miejscu, nim złodziej nie opuścił miejsca przestępstwa. Ukradzione papierosy i alkohol zniknęły razem z 24-latkiem – uciekał ulicą Staszica w stronę Radziwiłłowskiej, gdzie został zatrzymany przez policjantów.

Straty na 10 tysięcy

Straty na 10 tysięcyPo identyfikacji okazało się, że młody mężczyzna jest dobrze znany lublińskiej policji – kilka dni wcześniej włamał się do sklepu na ulicy Lwowskiej, kradnąc dokładnie te same produkty nie pierwszej potrzeby. Straty szacuje się na 10 tysięcy złotych, a sprawcy grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *