Doszło do zabójstwa w samym centrum Lublina. Zginął sześćdziesięciodziewięcioletni mężczyzna, który został ugodzony nożem

Funkcjonariusze Kryminalni z Lublina dokonali zatrzymania dwóch osób, które powiązane są ze sprawą śmierci sześćdziesięciodziewięcioletniego mieszkańca Lublina. Zatrzymany czterdziestodziewięciolatek odpowie teraz za zarzut zabójstwa, a trzydziestoletnia kobieta za nieudzielenie poszkodowanemu mężczyźnie pomocy, w rezultacie czego on zmarł.

Przebieg zdarzenia

Policjantom z Lublina udało się ustalić, że do ugodzenia nożem sześćdziesięciodziewięcioletniego mężczyzny doszło podczas alkoholowej libacji. Tuż po tym zajściu oskarżeni o zabójstwo i nieudzielenie pomocy mężczyzna z kobietą udali się do znajomych, by nadal kontynuować alkoholową libację.
Policjantom i prokuraturze udało się zabezpieczyć wiele śladów zdarzenia, a zwłoki zabitego mężczyzny trafiły na sekcję. Zatrzymani już w piątek zostaną doprowadzeni do Prokuratury Lublin-Południe. Mężczyźnie grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *