Kierowca BMW stracił panowanie nad autem

Kierujący pojazdem marki BMW stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w zaparkowane na poboczu Audi. Jak się okazało – mężczyzna był pod wpływem alkoholu.

Szczęśliwie nikt nie ucierpiał, mimo że do zdarzenia doszło w obrębie miasta na chodniku dla pieszych. Całość rozegrała się w piątek w godzinach popołudniowych, przed godziną 18 przy ulicy Glinianej. Mężczyzna prowadzący pojazd pod wpływem alkoholu nadjechał z ulicy Nadbystrzyckiej, skąd próbował skręcić w Glinianą. Tracąc kontrolę nad samochodem, wjechał w zaparkowane audi, wjeżdżając na chodnik i finalnie zatrzymując się na ogrodzeniu pobliskiej posesji. Na miejsce momentalnie została wezwana policja. Kierowcę BMW poddano badaniu na zawartość alkoholu we krwi – alkomat wykazał niemal 2,5 promila.

Zarzuty dla pijanego kierowcy BMW

Zarzuty dla pijanego kierowcy BMWPo aresztowaniu młody mężczyzna został przewieziony na komisariat, gdzie zapewne po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty jazdy pod wpływem alkoholu, spowodowania wypadku oraz prawdopodobnie narażenia życia osób postronnych. Pewnym jest, że za kierownicę za szybko już nie wsiądzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *