Lubelscy detektywi wytropili uciekiniera ze szpitala neuropsychiatrycznego

Aż dobę trwały poszukiwania piętnastolatka, któremu udało się uciec ze szpitala, który znajduje się przy ulicy Abramowickiej w Lublinie. W sprawę poszukiwań piętnastolatka włączyli się detektywi z Lublina. To właśnie im udało się odnaleźć zaginionego nastolatka na Bronowicach.
Piętnastoletniego uciekiniera ze szpitala neuropsychiatrycznego przy ulicy Abramowickiej w Lublinie udało się odnaleźć w sobotę w okolicach godziny 22:00. Do ucieczki doszło, gdy nastolatek był przeprowadzany do innego budynku, który znajdował się tuż obok. Udało mu się wykorzystać sytuację i uciec, choć podczas ucieczki zgubił klapki.

Uciekinier złapany

Pomimo poszukiwań przez personel i policję, piętnastolatka nie udało się odnaleźć. Matka chłopaka złożyła zawiadomienie o zaginięciu, o pomoc poprosiła też detektywów z lubelskiego biura detektywistycznego SPY24.
To właśnie im udało się namierzyć i odnaleźć uciekiniera na Bronowicach, gdzie zwracał uwagę przede wszystkim swoim bardzo charakterystycznym wyglądem. Został natychmiast odwieziony do szpitala.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *