Wyjątkowa akcja lublińskich policjantów

Lublińscy policjanci uczestniczyli w akcji niemal wyjętej z filmów przygodowych: przez ponad 100 kilometrów eskortowali ciężarną kobietę.

Jej i dziecka zdrowie było zagrożone, stąd pośpiech i potrzeba wsparcia policjantów. Komenda policji w Tomaszowie otrzymała komunikat z WCPR, że do Lublina zmierza pojazd marki volvo, którym transportowano ciężarną – występowało zagrożenie życia matki i dziecka. Na reakcje nie trzeba było długo czekać: dyżurny policjant, wiedząc, że może się liczyć każda minuta, wysłał patrol drogowy, który miał się zająć pilotowaniem auta. Niezwłocznie skontaktował się z kolegami z komisariatów z Zamościa, jak i Krasnegostawu, prosząc o pomoc w pilotażu do samego szpitala w Lublinie. Finalnie okazało się, że w całą akcję zaangażowano funkcjonariuszy aż z pięciu okolicznych powiatów!

Szczęśliwy finał niecodziennej historii

Szczęśliwy finał niecodziennej historiiHistoria zakończyła się szczęśliwie: ciężarna bezpiecznie dotarła do lublińskiego szpitala PSK4, a policjanci wyrażają nadzieję, że zarówno mama, jak i jej maleństwo będą zdrowi i bezpieczni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *