Odnaleziono nastolatka, który uciekł ze Szpitala Neuropsychiatrycznego w Lublinie

Akcja trwała jedną dobę. Musieli włączyć się do niej detektywi, którzy odnaleźli uciekiniera w Bronowicach, co nastąpiło w sobotę około godziny 22:00. Do ucieczki ze szpitala przy ul. Abramowickiej doszło podczas przeprowadzania nastolatka między budynkami.

Wykorzystując sytuację, opuścił teren szpitala, oddalając się w nieznanym kierunku. Pośpiech sprawił, że stracił po drodze klapki, uciekał więc boso. Poszukiwania w pierwszej kolejności przeprowadzali pracownicy szpitala z pomocą zawiadomionych o zajściu policjantów, jednak bez skutku. W końcu matka uciekiniera zgłosiła oficjalne zaginięcie, a także zgłosiła się do Biura Detektywistycznego SPY24. Nastolatek ze względu na bardzo charakterystyczny wygląd (między innymi kolczyk w nosie czy agrafka w uchu) rzucał się w oczy przechodniów.

Detektywi szybko złapali poszukiwanego

Detektywi szybko złapali poszukiwanegoDość szybko zauważono go w Bronowicach, gdzie udało się dotrzeć do niego detektywom – odbyło się to przy Muzeum na Majdanku. Po akcji ponownie umieszczono go w szpitalu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *